Sexual tension… / Sexuální napětí…

30. září 2016 v 22:25 |  Based on true event / Podle skutečných událostí
Vždy jsem se soustředila spíše na nitro, než zevnějšek. Samozřejmě jsou určité faktory, co mne přitahují, ale rozhodně neřeším vizuální drobnosti, jako barvu vlasů, očí, výšku a tak podobně. Ale pokud bych se měla zamyslet nad "mým typem", tak jsem v koncích. Bruneta, zrzka, blondýna, barevné vlasy. Má první velká láska vystřídala dokonce všechny tyto varianty a ani na okamžik jsem si neřekla, že by se mi líbila méně. Nikdy jsem neřešila ani velikost prsou, či jejich tvar, zamiluji si jakákoli, pokud budou patřit té, kterou miluji. Záleží mi na intelektu, celkovém pohledu na svět, na chování vůči mně a na podpoře. Hlavním kritériem je nejspíš porozumění, aby mne dokázala milovat se vším, co ke mně patří. Mám ráda přirozenou krásu, nejvíce ocením ženu bez příkras a vylepšení. Každý má mou plnou podporu ve zkrášlování, ať už v podobě makeupu, či tvarujícího oděvu. Pokud se člověk cítí dobře, je to velmi důležité. Nicméně mým oblíbeným momentem bude vždy pohled na spící nenalíčenou ženu.
Co se atraktivity žen týče, jsem zvyklá ji nevnímat, pokud jsem ve vztahu a plně se soustředím pouze na tu svou milovanou. Jiná věc nastává, pokud jsem sama, to vnímám vše a všechny, bohužel. Je neskutečně náročné udržovat přátelskou konverzaci, když vidím pravidelný tep na krku, který chci políbit. Cítím teplo hebké pokožky, jež se toužím dotknout. Pohled do očí mne uvádí do rozpaků a úsměvy mi vhání krev do tváří. Naučila jsem se brát své přátelé jako osobnosti a milovat je jako sourozence. Bylo období, kdy jsem v jednom kolektivu poznala spoustu nových lidí a s některými jsem se spřátelila natolik, že nám to vydrželo dodnes. Jenže pak se objevila komplikace, jedna z těch žen mne začala neskutečně přitahovat. Ze začátku jsem to potlačovala a přesvědčovala svou mysl, že se nic takového neděje. Později jsem rezignovala, protože jsem si uvědomila, že bych ze sebe musela udělat jedince bez citů. Zaujala jsem nový postoj a chtěla jsem to brát jako plus, jako něco osobního, co je mezi námi.
Mnohokrát mi mé touhy zastínily zdravé uvažování a věřím, že jsem musela nejednou působit, jako zamilovaný blázen. Klidný spánek mi naprosto narušily toužebné scénáře prvního polibku. Přátelily jsme se už nějakou dobu, bylo proto běžné, že jsme se sem tam dotkly. Vždy jsem cítila, jak mi vyskočil tep a dýchání se rozhodilo. Nebylo to o lásce, byla mou blízkou kamarádkou, měla jsem ji ráda jako nejlepší kamarádku. Rozhodně jsem k ní cítila něco speciálního, něco mně neznámého. Nikdy jsem však nemyslela na to, že bych s ní chtěla žít. Dokonce jsem si nikdy nepředstavovala větší intimnosti, než jemné doteky a polibky. Měla jsem v myšlenkách její tělo, ale jako objekt pozorování, nic víc. Napadlo mne, jak bych se zachovala, kdyby přede mnou najednou stanula nahá, ale myslím, že bych se nejspíš otočila. Jsem zkrátka srab. Něco jiného by bylo, pokud by mne políbila a pak by byla možnost dalšího vývoje, to by možná bylo vše jinak.
Nemyslela jsem si, že bych se jí líbila, ani že by nade mnou přemýšlela jakkoli sexuálně, navíc byla zadaná a já též. Nevěru bych nepřipustila, tu chybu už jsem jednou udělala a rozhodně jsem neměla v plánu ji opakovat. Občas se mi stávalo, že jsem ji jen tak pozorovala, kolem mne se vše zastavilo a já se soustředila pouze na ni. Nevnímala jsem nikoho dalšího, existovala pro mne v tu chvíli jen ona. Bohužel jsem nevnímala ani, když na mne někdo mluvil, což se velice brzy ukázalo jako zdroj všemožných dohadů. Nejhorší situace pro mne byly, když jsme mezi ostatními rozebírali nové objevy, sexuální aktivitu, lásky a tak podobně. Ptali se mě, jestli nemám nějaký objev. Usoudila jsem, že by to mohla být vhodná příležitost, zbavit se nechtěné pozornosti vůči té, které se to opravdu týkalo. Vymyslela jsem si dívku a popsala vše, co jsem cítila. Bavilo je poslouchat a postupem času se to vyvíjelo, přidávala jsem různé historky z minulosti a přetvářela je tak, aby seděly na situace s vymyšlenou dívkou. Zašlo to tak daleko, že jsem lhala o tom, že s ní spím. Když jsem byla sama, přemýšlela jsem nad tím, jak bych si přála, aby to bylo skutečné. Aby má vymyšlená dívka ožila a chovala se ke mně stejně, jako v mých historkách. Měla jsem spokojený vztah, ale vzdušné zámky i tak zafungovaly. Milovala jsem svou partnerku, ale něco mi od ní scházelo. Bylo to dlouhé období a různě se měnila intenzita mého smutku i touhy.
Hodně jsem toho obětovala ženě, která mne tak přitahovala, ne jen čas, co jsem mohla trávit se svou ženou. Měli jsme domluvenou menší párty i s ostatními, bylo to v soukromém bytě a zábava byla fajn, nakonec nás sice nedorazilo tolik, ale i tak jsme se všichni dobře bavili. Hodně se pilo, díky alkoholu jsem se dokázala uvolnit a utlumit žárlivost. Měla tam svou drahou polovičku a bylo pro mne těžké je vidět spolu. Nešlo o žádné velké projevy intimity, přesto jsem si přála, aby to bylo jinak. Alkohol mi hodně stoupal do hlavy, mé chování bylo odvážnější. Bavila jsem se a nechtěla jsem řešit cokoli nepříjemného. Poslouchali jsme nahlas hudbu, naklonila se ke mně a vzala do dlaně pramen mých vlasů, usmívala jsem se. Chválila mi dlouhé vlasy a prsty si hrála s jednotlivými prameny. Neuvědomuji si, jestli jsem vyslala nějaký signál, byla jsem už hodně opilá, ale najednou mě začala líbat. Byl to dlouhý polibek. Zamotal mi hlavu, chtěla jsem víc. Políbila jsem já ji a rukou vjela do vlasů. Držela jsem ji pevně, vášeň ve mně narůstala ohromnou rychlostí. Jenže jsme nebyly samy a celá ta chvíle se najednou sesypala, když jsem byla já okřiknuta, ať přestanu. Nic jsem nezačala a přesto to byla má chyba.
Stalo se to jen jednou. Byly chvíle, kdy jsem doufala, že ještě dostanu příležitost, ale i ty vyprchaly. Postupem času jsem toužit přestala. Stále je pro mne velmi důležitá, vždy bude kamarádkou, kterou nechci ztratit.
Otázkou zůstává, jak bych se zachovala nyní, kdyby mě políbila…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama